Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2015-03-19

KAČERGINĖS SENIŪNIJA LAIKINAI PERKELIAMA Į DAUGIAFUNKCĮ


" Kačerginės seniūnija įsikūrusi P. ir J. Mašiotų draugijai priklausančiame pastate. Pasibaigus penkerių metų patalpų nuomos sutarčiai, ją tęsti netikslinga – draugijai, įsitraukusiai į įvairiausius projektus, reikia erdvių, o Kauno rajono savivaldybė numačiusi seniūniją įkurti atnaujintame ambulatorijos pastate.
Kol kas į Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registrą įrašyta prieškariu statyta vila – avarinės būklės. „Atnaujinimo darbų techninis projektas jau parengtas, todėl tikimės, kad iki šių metų pabaigos pastatas galės priimti pirmuosius lankytojus. Čia planuojame įkurti ne tik seniūniją, bet ir turizmo informacijos centrą, bendruomenės namus“, - sakė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.
Kol ambulatorijos pastatas bus suremontuotas, seniūniją ketinama perkelti į Kačerginės universalų daugiafunkcį centrą. Trečiame pastato aukšte yra laisvų patalpų, keletas kabinetų bus pritaikyti seniūnijos reikmėms. Į šias patalpas yra atskiras įėjimas, veikia liftas, todėl gyventojams patekti į seniūniją nebus sunku."
KRS informacija<- Atgal