Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2013-11-26

Muzika, įžiebusi gerumo laužus širdyse

Lapkričio 24-ąją Kačerginės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Nemuno vingis“ dalyvavo Paramos koncerte Antanave, Kazlų Rūdos savivaldybėje. Šiai akcijai skirtas kaimo kapelų sambūris „Linksmoji armonika“ jau yra tapęs tradiciniu. Koncerto metu surinktos lėšos yra skiriamos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
Draugija „Paguoda“ vienija visuomenines organizacijas, sergančių vaikų tėvus, globėjus, medicinos darbuotojus ir visus norinčius prisidėti kovai su šia liga. Antanavo kaimo bendruomenės
pirmininkė Reda Kneizevičienė pasakojo, kad akcijos organizatoriai kreipėsi į visus žmones, įmones, firmas, galinčius bent maža dalele padėti sergantiems vaikams.
Kultūros centro liaudiškos muzikos kapela didžiuojasi skambiomis dainomis praturtinusi šią kilnią akciją ir sulaukusi šilto žiūrovų dėmesio. „Nemuno vingį“ pradžiugino ir naujos kūrybinės pažintys. Jos užsimezgė su Paramos koncerto meno kolektyvais iš Kalvarijos savivaldybės Sangrūdos, Telšių savivaldybės Nevarėnų ir Luokės seniūnijų.
Nenuilstantis liaudiškos muzikos kapelos vadovas Vytautas Brušnius didžiuojasi visais kolektyvo nariais, skambiomis dainomis ir melodijomis įžiebusiais gerumo laužus klausytojų širdyse.

Kačerginės kultūros centro direktorė Lina Sinkevičienė

<- Atgal