Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2013-10-04

Zapyškio sporto žaidynės 2013


Gana vėsų, tačiau saulėtą šeštadienio rytą į Zapyškį rinkosi sporto entuziastai, mėgėjai bei sirgaliai. Gausus būrys entuziastingai nusiteikusių sportininkų skelbė, jog prasidėjo Zapyškio sporto žaidynės 2013. Prieš ketverius metus prasidėjusi graži sporto tradicija pranoko lūkesčius, nes kasmet sulaukia vis daugiau dalyvių iš viso Kauno rajono.
Į sporto šventę susirinkusius sportininkus, trenerius ir palaikymo komandas sveikino Zapyškio seniūnas Sigitas Imbrasas bei Zapyškio pagrindinės mokyklos direktorius Vladas Šlajus. Direktorius pasidžiaugė, kad šiemet Kauno rajono mokyklų sporto žaidynėse Zapyškio mokyklos sportininkai iškovojo pirmąją vietą. Pasveikinus susirinkusiuosius, kaip ir kasmet, taip ir šiemet, buvo įžiebta žaidynių ugnis. Skambant iškilmingoms fanfaroms ir aidint garsiems plojimams, nešini fakelu ir Zapyškio seniūnijos vėliava, visų dalyvaujančių komandų kapitonai apibėgo garbės ratą ir įžiebė Zapyškio sporto žaidynių 2013 ugnį.
Ketvirtosiose žaidynėse įvairiose rungtyse rungėsi komandos iš Ežerėlio, Kačerginės, Ringaudų, Akademijos, Girininkų, Garliavos, Mastaičių, Šakių r. Lekėčių seniūnijos bei gausi Zapyškio delegacija. Šiemet sportininkai jėgas galėjo išbandyti net dešimtyje rungčių: mažasis krepšinis 3x3, kvadratas 4x4, mažasis futbolas 5x5, svorių kilnojimas, tinklinis 4x4, smiginis, estafetinis bėgimas. Daug dėmesio sulaukė linksmosios rungtys – lipimas į mobilią sieną kibių pagalba, linksmosios estafetės mažiesiems bei vyrų pamėgta kerzo metimo rungtis. Geriausieji tos dienos kiekvienos sporto šakos sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.
Mažiausieji šventės dalyviai bei tie, kuriems nepavyko iškovoti medalių, buvo pakviesti ant didžiulio spalvingo batuto, kurį vaikams dovanojo Zapyškio seniūnijos seniūnaitis, ūkininkas Simas Zareckas. Per pietus visiems sportininkams, teisėjams ir kitiems šventės dalyviams buvo pateikta gardi Zapyškio seniūnijos ir mokyklos gaspadinių išvirta košė bei šilta arbata.
Iki vėlyvos popietės užsitęsusi sporto šventė suteikė neužmirštamų akimirkų organizatoriams, adrenalino ir laimės sportininkams, gerų emocijų sirgaliams. Išdalinus medalių komplektus, atidavus visas jėgas sporto aikštelėje, draugiškai ir garbingai paspaudus rankas oponentams, su Zapyškio sporto žaidynių dalyviais ir svečiais buvo atsisveikinta iki kitų metų. Tikimasi, jog šios žaidynės kitąmet bus dar gausesnės, dar profesionalesnės, dar intensyvesnės.


Živilė Girdauskaitė,
Zapyškio kultūros centro meno vadovėSveikiname kačerginiečius – Zapyškio sporto žaidynių nugalėtojus


Nebe pirmus metus Kačerginės įvairių rungčių sporto komandos skina laurus Kauno rajono ir respublikinėse varžybose. Savo atkakliu sportiniu triūsu komandos ir joms pasišventę vadovai garsina Kačerginės, – mažo miestelio ant Nemuno kranto, vardą.

Visi kačerginiečiai džiaugiasi, didžiuojasi ir sveikina Zapyškio sporto žaidynių nugalėtojus:

Futbolo komandą - iškovojusią I-ąją vietą

Krepšinio komandą - iškovojusią II-ąją vietą

Tinklinio komandą - iškovojusią III-ąją vietą

Kačerginės sportininkų būrys žaidynėse sušvito ne tik gausiu dalyvių skaičiumi, ne tik geru pasirengimu varžyboms, bet ir nauja, ugnies ir energijos spalva spinduliuojančia sportine apranga. Neseniai jos įsigijimui vieningai pritarė vietos bendruomenės taryba.<- Atgal