Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2013-06-16


Turizmo varžybos Kačerginėje tampa tradicinėmis

Jau antrą kartą vasaros pradžioje Kačerginėje įvyko turizmo varžybos „Kačerginės pušynas 2013“. Šiuo renginiu siekiama atgaivinti Kačerginėje, J. Biliūno aikštėje, daug metų buvusius turizmo renginius, propaguoti aktyvų vasaros laisvalaikį miestelio viešosiose erdvėse.
Į šias varžybas, kurias organizavo P. ir J. Mašiotų palikimo puoselėtojų draugija, daugiausiai susirinko miestelio vaikai ir jaunimas. Įdomiausia rungtis – tai „Kliūčių ruožas“, kurį išbandyti nutarė 3 komandos. Individualiose rungtyse – pasagos metimo, palapinės statymo, smiginio, svorio metimo ir kitose – aktyviai dalyvavo įvairaus amžiaus ir galimybių varžybų dalyviai. Šiais metais į varžybų programą buvo įtraukta ir pramoginės turizmo rungtys „Turistas pelkėje“, „Sniego mūšis“. Daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukė dviratininkų varžybos, kurių metu reikėjo parodyti puikius manevravimo įgūdžius, nes buvo varžomasi dėl lėčiausiai važiuojančio dviratininko vardo.
Varžybų pabaigoje visi dalyviai vaišinosi turisto koše. Organizacinė varžybų grupė aptarė renginio perspektyvas kitiems metams, kad varžybos taptų tradicinėmis ir įtrauktų kuo didesnį dalyvių skaičių.
Šis renginys – tai viena iš priemonių, įgyvendinant projektą „Kačerginės bendruomenės sutelkimas miesteliui savitų kultūrinių ir rekreacinių tradicijų formavimui ir puoselėjimui“.

P. ir J. Mašiotų palikimo puoselėtojų draugijos informacija<- Atgal