Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2012-12-31
PROJEKTAS RAGINO GYVENTI SVEIKIAU

P. ir J. Mašiotų palikimo puoselėtojų draugija 3 mėnesius įgyvendino sveikatingumo projektą “Gyvenkime sveikai”, kuriuo kačerginiečius ragino atkreipti dėmesį į ligų prevenciją ir skatino sveikesnio gyvenimo įpročius.
Pirmiausiai vyko profilaktinis prevencinis renginys, skirtas Pasaulinei širdies dienai. Jo metu projekto partneriai Kauno kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto atstovai supažindino su širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos priemonėmis, atkreipė dėmesį į žalingų įpročių, mitybos, fizinio aktyvumo reikšmę.
Po to sekė sveikatingumo programa “Mankštinkimės ir tapsime sveikesni”, kurios turinį sudarė pažintis su įvairiomis mankštomis, jų tinkamumu pagal žmogaus amžių, sveikatos būklę. Ypač daug dėmesio buvo skiriama rytinės mankštos programoms ir mankštinimosi galimybėms gryname ore visais metų laikais.
Kaip nauja ir mažiausiai pažįstama sveikatinimo veikla buvo programa, susijusi su pirties nauda sveikatai. Ši programa leido pažinti sveikatai teikiamą pirties naudą, suteikė informacijos apie pirčių rūšis, senuosius lietuvių pirties papročius ir ritualus. Vertingiausi buvo paktiniai užsiėmimai, kurių metu kiekvienas galėjo pajusti pirties naudą higienai, savijautai ir sveikatai.
isa projekto metu įgyta patirtis bei sveikuoliško gyvenimo patarimai ir pavyzdžiai buvo pateikti informaciniame lankstinukyje, kuris skatina ir pasibaigus projektui “Gyvenkime sveikai” atkreipti dėmesį į savo sveikatą, ypač 2013 m. – Sveikatingumo metais.

P ir J. Mašiotų palikimo puoselėtojų draugijos informacija


<- Atgal