Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2012-03-28
KĄ PASĖSI 2012
KVIETIMAS į sueigą “Būk sveikas!“

Aleksandro Stulginskio universiteto vardu dar kartą kviečiu Jūsų bendruomenę į sueigą “Būk sveikas!“.
Parodos "Ką pasėsi... 2012" metu, kovo 30-31 d. (penktadienį ir šeštadienį) ASU centrinių rūmų iškilmių salėje bus suorganizuotas renginys, kuriame dalyvaus žymiausi šalies žolininkai, pirtininkai, sveikos gyvensenos ir mitybos žinovai, kurie supažindins su gyvąja lietuvių tautos sveikatos stiprinimo tradicija.
Pilėnų sveikatos priežiūros centro gydytojai siūlys sueigos dalyviams atlikti akispūdžio matavimus ir už simbolinį 2 Lt mokestį - cholesterolio tyrimą, o ASU Kūno kultūros ir sporto centro specialistai suteiks galimybę visiems norintiems operatyviai pasimatuoti savo kūno fizinę kondiciją.
Jei Jums skauda galvą - nebėda! Renginio metu bus galima NEMOKAMAI išbandyti CEFALY (www.cefaly.lt) - stebuklingą nemedikamentinę galvos skausmų (migrenos) gydymo priemonę iš užjūrio, kurią pristatys UAB "Optifarma".
Sueigos “Būk sveikas!“ dalyviai taip pat galės susipažinti su ASU bibliotekos knygų paroda „Viskas apie sveikatą ir sveikuolius”.
Sueiga “Būk sveikas!“ vyks parodos metu, kovo 30-31 d. (penktadienį ir šeštadienį), tad atvykę į Akademiją Jūs galėsite aplankyti didžiausią Baltijos šalyse žemės ūkio parodą "Ką pasėsi... 2012" bei apsipirkti tautinių amatų ir sodinukų mugėje.
Maloniai kviečiu į Aleksandro Stulginskio universitete surengtą pavasario šventę.
Pagarbiai
Sueigos “Būk sveikas!“ organizatorių vardu
Rimantas Čiūtas


Sueigos “Būk sveikas!“
PROGRAMA
 Šviečiamoji programa
 Nemokamos sveikatos tikrinimo paslaugos
 Natūralių sveikatos stiprinimo priemonių mugė
 Knygų paroda „Viskas apie sveikatą ir sveikuolius”


<- Atgal