Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2011-12-05
DARBAIS DERLINGAS RUDUO

Kačerginės biblioteka niekada nestokojo lankytojų, o 2005 metais įsteigus VIPT (viešo interneto prieigos tašką) ir 2010 metais „Bibliotekos pažangai“ projekto lėšomis atnaujinus kompiuterinę įrangą, lankytojų pagausėjo dar labiau. Biblioteka tapo atvira erdve ne tik knygų skaitymui, bet ir turiningam laisvalaikio praleidimui įvairaus amžiaus lankytojams, informacijos paieškai, socialinės atskirties mažinimui, mokymuisi visą gyvenimą vieta.
KBC (Kačerginės bendruomenės centro) ir bibliotekos iniciatyva, jau penkeri metai bibliotekoje veiklą vykdo Kačerginės moterų klubas „Kačergėlė“. Jaukioje šios įstaigos aplinkoje senjorų bendruomenė atrado bendravimo džiaugsmą. Vyksta: piešimo akvarele, karpinių, dekupažo, piešimo ant šilko, vilnos vėlimo, mozaikos, piešimo ant stiklo ir dar daug kitų malonių užsiėmimų. Taip pat - literatūrinės popietės, susitikimai su įdomiais žmonėmis, eksponuojamos miestelyje gyvenančių ir kuriančių kačerginiečių kūrybos darbų parodos, projekto „Bibliotekos pažangai“ tiesioginės transliacijos, kompiuterinio raštingumo mokymai.
Įgyvendinant VŠĮ Lietuvos regioninių tyrimų instituto vykdomą projektą „Informacines technologijas valdantys Lietuvos piliečiai“, nuo šių metų rugpjūčio mėnesio kompiuterinio raštingumo pažymėjimai įteikti net 40-čiai kačerginiečių. Kursus lankė tiek darbingo amžiaus gyventojai, tiek senjorai. Pasidžiaukime visi kartu, kad Kačerginėje gyvena tokie aktyvūs ir žingeidūs žmonės.
Kas gali būti nuostabiau už besimokantį ir tobulėjantį žmogų!

Editos Birgiolienės nuotraukose - kompiuterinio raštingumo mokymų dalyviai.


<- Atgal