Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Informacija

2011-11-07
PASIDŽIAUKIME
Kačerginės bendruomenės centro moterų rankdarbių klubui "Kačergėlė" - 5-eri


Prieš penkerius metus Kačerginės Bendruomenės centro valdybos narės Janinos Zujienės iniciatyva, jos geranoriškumo suburti moteris prasmingai veiklai dėka, padedant BC narei Daivai Rimkuvienei, aktyviai pritariant centro valdytojui Gintautui Kazlauskui, buvo parašytas ir gavo finansavimą pirmas Bendruomenės centro projektas. Rezultatas turėjo būti gan kuklus - laisvalaikio metu kuriamų rankdarbių puoselėjimas. Realybėje jis pranoko lūkesčius: moterų bendravimas penktadienio popietėmis virto Kačerginės bendruomenės centro moterų rankdarbių klubo „Kačergėlė“ veikla, o klubo siela ir jo vadove - Janina Zujienė, daugelio vadinama tiesiog mūsų Janina.
Nors rudens ir žiemos popietės tamsokos ir žvarbokos, rinktis moterims Kačerginės bibliotekoje visada buvo jauku ir šilta. Taip nuteikė vyr. bibliotekininkės Editos Birgiolienės sukurta maloni aplinka. Tai ji mielai pakvietė klubietes rinktis bibliotekoje, o pati visada dalyvavo jų veikloje, skatino mokytis naujų rankdarbių.
Be darbelių moterims norėjosi daug daugiau - jaukiame, pyragais kvepiančiame bibliotekos kambaryje išgerti puodelį arbatos ir pabūti kartu, įsiklausyti ir būti išgirstom… Juk “ant širdies“ kiekvienas turime tiek visko daug – rūpi trumpam palikti namai, kelyje sutikti žmonės, gėris, meilė, grožis, kurio kartais taip trūksta ir kurį atrandame kurdami.…
Moterų klubo veikla - nuo kokybiško laisvalaikio praleidimo iki komunikacijos. Tai ir akiračio praplėtimas (teminės popietės, parodėlės), savirealizacijos skatinimas, kūryba ir meninė raiška, žadinimas kūrybinių savybių, kurių net daugelis nenumanė turinčios, bendruomeniškumo ugdymas.
Mūsų Janinos suburtam MOTERŲ KLUBUI – PENKERI METAI ir galime pasidžiaugti, koks kupinas netikėtų atradimų ir paslapčių kūrybos pasaulis, kokia įdomi bei prasminga klubiečių veikla, kiek daug stiprybės ir jėgų pasisemta iš žmogiško bendravimo šaltinio...

AČIŪ Kačerginės Bendruomenės centro moterų klubo organizatorei Janinai Zujienei, BC narėms Editai Birgiolienei ir Daivai Rimkuvienei, BC valdytojui Gintautui Kazlauskui, visoms klubo narėms už Jūsų nuveiktus ir būsimus gražius darbus.

Už neišsenkančią iniciatyvą, energiją ir nuoširdų bendravimą, skiriamą klubo veiklai, eiliuotu žodžiu reiškiame ypatingą padėką klubo vadovei Janinai Zujienei:

Janina,

Ir kaip , sakykit, Jums lig šiolei
pasisekė matyt žydrynę ir po kojom žolę?
Kaip to gerumo savo neatidavėt dar metų srovei ligi šiolei ?
Su saule akyse dar žvelgiat į kitų akis
Taip, kad jų gelmėj sužibtų žiburys...
Apglėbt ramybe esančius greta
Nuolat- ne vienąsykį, kaip Jums pasiseka, sakykit?
Tegul ruduo liepsnojantis ne tik už lango gražiom spalvom nudažo dangų,
Lai jis ir Jūsų dienose žymes palieka,
Lai žydi širdyje, kai jau nežydi niekas,
Kai šiaurės vėjai nubloškia lapus,
tegul ir Jūsų dienose paliks ir bus.
Ilgai. Labai ilgai.
- To linkim Jums - Draugai.
(pagal D. B.)


Kačerginės bendruomenės centras
<- Atgal